Kas jāievēro piesakoties uz pakalpojumu

PIERAKSTU VAR VEIKT:POLIKLĪNIKĀSLIMNĪCĀ
Piesakoties reģistratūrā personīgiKlostera ielā 6A
Klostera ielā 3
Zvanot uz reģistratūras tālr.64070150; 2941348429637574

Tālrunis pierakstiem un informācijai strādā katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.00. Pierakstoties jānosauc klienta personas dati un jāpieraksta informācija par pakalpojumu. Lai taupītu Jūsu laiku, lūdzu, sagatavojiet visu nepieciešamo!

Klientu un pacientu reģistratori nav medicīnas personāls. Ja Jums ir neskaidrības par to, kāda ārsta speciālista konsultācija vai izmeklējums Jums ir nepieciešams, lūgums vispirms vērsties pie sava ģimenes ārsta.

IERODOTIES UZ VIZĪTI:

• reģistratūrā savlaicīgi  noformējiet dokumentus un veiciet maksājumu;
  • uzrādiet derīgu personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte);
  • veicot norēķinu ar apdrošināšanas polisi, obligāti jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un apdrošināšanas polise.
  • lai saņemtu valsts apmaksāto pakalpojumu, nepieciešams nosūtījums (veidlapa nr. 027/u) no ģimenes ārsta vai speciālista, kurš ir līgumattiecībās ar Nacionālo veselības dienestu;
  • lūdzam ņemt līdzi visus iepriekš veiktos izmeklējumu un analīžu rezultātus, ja tādi ir Jūsu rīcībā;
  • neatkarīgi no tā, vai vēlaties veikt maksas vai valsts  apmaksātu rentgenu vai datortomogrāfiju, OBLIGĀTI nepieciešams ārsta nosūtījum, kurā precīzi norādīts, kurai ķermeņa daļai jāveic izmeklējums.

Gadījumā, ja zināt, ka  nevarēsiet ierasties uz vizīti, lūgums par neierašanos paziņot savlaicīgi, sniedzot iespēju pakalpojumu saņemt citiem klientiem.