Jauns pakalpojums Limbažu slimnīcā – triecienviļņa terapija

Ar š.g. 7.maiju SIA “Limbažu slimnīca” piedāvā jaunu pakalpojumu – triecienviļņa terapiju.

Triecienviļņa terapija ir augsti efektīva ārstēšanas metode, kas palīdz ārstēt gan akūtas, gan hroniskas slimības, izmantojot mūsdienīgu ierīci, kas vada trieciena viļņus no triecienviļņu terapijas iekārtas uz problemātiskajām ķermeņa daļām.

Triecienviļņa terapiju izmanto ļoti plaši, galvenokārt ortopēdijā un rehabilitācijā kaulu un locītavu sistēmas slimību gadījumā tad, ja citas fizikālās procedūras nav efektīvas. Triecienvilnis noārda uzkaļķojumus, paātrina sadzīšanas procesus, stimulē vielmaiņu, uzlabo asinscirkulāciju, mazina tūsku un sāpes.

Pieteikties uz procedūru var jau tagad, zvanot pa tālr.nr. 29637574 vai klātienē reģistratūrā (Klostera 3, Slimnīcas ēkā 1.stāvā). Nepieciešams ārsta nosūtījums.

Maksa par 1 procedūru: 1 lauks – 30 eiro, 2 lauki – 40 eiro